Η Υπηρεσία Καθαριότητας του Δήμου Νάουσας ανακοινώνει ότι την Τρίτη 28 Οκτωβρίου, ανήμερα της εθνικής εορτής, δεν θα διενεργηθεί ούτε η προγραμματισμένη πρωινή, αλλά ούτε και η βραδινή, στο κέντρο της Νάουσας, αποκομιδή των απορριμμάτων.Για τον παραπάνω λόγο παρακαλούνται οι δημότες να μην αποθέσουν τα απορρίμματα τους την συγκεκριμένη ημερομηνία.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...