Δεν είναι η πρώτη φορά που αφήνεται η εξέδρα των επισήμων στη Βέροια για δυο βδομάδες, χωρίς να λαμβάνεται η πρόνοια να αφαιρεθεί το πρώτο πλατύσκαλο της, ώστε να διευκολυνθεί η διάβαση των πεζών, οι οποίοι αναγκάζονται να κάνουν ολόκληρο κύκλο! Τόσο δύσκολο είναι να το σκεφτεί κάποιος από τους δημοτικούς ταγούς ώστε να μην ταλαιπωρούνται οι πολίτες; Εκτός και αν υπήρξε... πρόβλεψη για να μην καταλάβουν την εξέδρα τα παράνομα σταθμευμένα αυτοκίνητα στον χώρο, για τα οποία δεν ιδρώνει το αυτί κανενός!...
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...