Ένα ‘ταξίδι στον μαγικό κόσμο του βιβλίου’ διοργανώνει η Βιβλιοθήκη της Ευξείνου Λέσχης Ποντίων Νάουσας τους μήνες Νοέμβριο και Δεκέμβριο, στο κτίριο Τουρπάλη (πρώην Δημοτική Βιβλιοθήκη Νάουσας), πρόκειται για ένα μεγάλο BAZAAR βιβλίου για μικρούς και μεγάλους με πολιτιστικά δρώμενα, παρουσιάσεις συγγραφέων και παράλληλες εκδηλώσεις!
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...