Πετυχημένος επιχειρηματίας και φαν της "Βασίλισσας του Βορρά" ο Στέλιος Μεϊμαρίδης, βρίσκεται πάντα στο πλευρό της ομάδας. Στην φωτογραφία μας ο Στέλιος στο κατάστημα του με τους παίκτες της Βέροιας Κάμπορα και Μπατιόν, έχοντας ως φόντο την Αγιά Σοφιά της Βασιλεύουσας. Η μικρασιατική καταγωγή και η εθνική υπερηφάνεια του κ. Μεϊμαρίδη στο μεγαλείο της! Μόνο που χρειάζεται photoshop Στέλιο, ως προς το θέμα των μιναρέδων!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...