Μια ξεχωριστή τιμή για την Ενορία Αγίου Δημητρίου της Νάουσας θα είναι η παρουσία του Μητροπολίτη Δράμας κ. Παύλου στην φετινή πανήγυρη του Ναού, επ' ευκαιρίας της εορτής του Αγίου Δημητρίου στις 26 Οκτωβρίου. Ο Μητροπολίτης Παύλος ποτέ δεν ξεχνά την Πόλη της Νάουσας ώπου μεγάλωσε και ιδιαίτερα την Ενορία του Αγίου Δημητρίου, στην οποία έζησε και γαλουχήθηκε. Ιδιαίτερη τιμή και δόξα λοιπόν, επεφύλλασε φέτος ο Μητροπολίτης Παύλος, για την παλαιά του Ενορία με την παρουσία του στις λατρευτικές εκκλησιαστικές εκδηλώσεις.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...