Με διττή ιδιότητα, αυτή του Επιλοχία (ΠΖ) αλλά και του κοινοτικού συμβούλου Χαρίεσσας παραβρέθηκε στα 102α ελευθέρια της Νάουσας ο φίλος "Στρατηγός" Σταύρος Γεωργιάδης! Στη φωτογραφία μας με τον συγχωριανό του, δημοτικό σύμβουλο και ομόσταβλο του στον "Κοινό Τόπο" Θόδωρο Γαϊτανίδη και τον αντιδήμαρχο Στέλιο Δάγγα.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...