Oγνωστός δημοσιογράφος και παρουσιαστής της εκδήλωσης Αλέξης Κωστάλας έκλεψε τις εντυπώσεις στο πάρτι που διοργάνωσε η διαδικτυακή σελίδα «Ora Θεσσαλονίκη», το βράδυ της Τετάρτης στη Salaτης Ελιάς. Η εκδήλωση ήταν απολύτως επιτυχής, αφού πλήθος κόσμου έδωσε βροντερό «παρών», μεταξύ αυτών ο μητροπολίτης κ. Παντελεήμων, η βουλευτής κ. Μπατσαρά, ο δήμαρχος κ. Βοργιαζίδης, η αντιδήμαρχος Νάουσας κ. Πασχούλα, η αντιπροσωπεία της αδελφοποιημένης με τη Βέροια πόλης Ούζιτσε της Σερβίας, δημοτικοί σύμβουλοι, ο χορηγός της εκδήλωσης Απόστολος Εμμανουηλίδης κ.ά. Στο μουσικοχευτικό πρόγραμμα τίμησαν με την παρουσία τους τα αδέρφια Ματθαίος και Κώστας Τσαχουρίδης, αλλά και νεαροί χορευτές και χορεύτριες του Λυκείου Ελληνίδων Βέροιας.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...