Την Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού γιόρτασε την Πέμπτη το Εργαστήρι Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Νάουσας. Για τη φετινή σχολική χρονιά ο θεματικός άξονας ήταν ¨Ρατσισμός και Διαφορετικότητα¨. Οι μαθητές παρακολούθησαν βίντεο σχετικό με το θέμα στο σχολείο και μετά συμμετείχαν και παρακολούθησαν αθλητικές δραστηριότητες σε συνεργασία με το 1ο Γυμνάσιο Νάουσας, στο άλσος του Αγίου Νικολάου. Η ημέρα ολοκληρώθηκε με πεζοπορία.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...