Με γοργούς ρυθμούς ετοιμάζεται το νέο κατάστημα του Deja Vu στη Νάουσα, στον πεζόδρομο της Σολωμού. Η γνωστή ποιότητα στον χώρο του δερμάτινου παπουτσιού, την οποία έχετε γνωρίσει στο παλιό κατάστημα της Θεοφίλου, σίγουρα θα την δείτε και θα την ξαναδείτε, αλλά και θα την...φορέσετε και στο νέο! Σε λίγες μέρες κοντά σας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...