Πολλές αρμοδιότητες, ρόλο και έργο υποσχέθηκε στα μέλη της δημοτικής κοινότητας Νάουσας ο δήμαρχος Νίκος Κουτσογιάννης το μεσημέρι της Τρίτης, στην πρώτη συνεδρίαση του οργάνου. Διά στόματος της γ. γραμματέως του δήμου Αφροδίτης Καλαϊτζή ο δήμαρχος έστειλε στο σώμα ευχές και δεσμεύσεις στήριξης, σε μια εποχή που δεν περισσεύει κανείς. Η συνεδρίαση, υπό την προεδρία της Σοφίας Καλπαξίδου, είχε κυρίως ευχές και έκφραση της διάθεση προσφοράς από όλες τις πλευρές.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...