Στη Νάουσα απόλαυσε τον καφέ του το απογευματάκι του περασμένου Σαββάτου ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων Βασίλης Λεβέντης με φιλική του παρέα. Ο λόγος της παρουσίας του καθώς και η παρέα του παραμένουν άγνωστες. Πάντως ο συμπαθής πολιτικός κέρδισε τα βλέμματα αρκετών στο café Toucan, ενώ δεν ήταν λίγοι εκείνοι που έσπευσαν να τον χαιρετήσουν και να του σφίξουν το χέρι.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...