Η κ.Νάντια Τάκη-Τζέπου θα είναι η νέα γραμματέας του δημοτικού συμβουλίου Νάουσας, όπως αποφάσισε,κατά πλειοψηφία το σώμα, στην επανάληψη της ειδικής συνεδρίασης εκλογής προεδρείου, το πρωί της Κυριακής 28 Σεπτεμβρίου.Καλορίζικη η Νάντια (Ελπίδα) με ευχές να φέρνει...ελπιδοφόρα νέα στις συνεδριάσεις!
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...