Σε αναζήτηση της 76χρονης Ζωής Λαφάρα που πάσχει από αλτσχάιμερ βρίσκονται από το βράδυ του Σαββάτου αστυνομία και πυροσβεστική στο Αρκοχώρι. Η ηλικιωμένη κυρία εξαφανίστηκε από το σπίτι της στις 6 το απόγευμα του Σαββάτου και έκτοτε δεν έδωσε σημεία ζωής. Ήδη για τον εντοπισμό της επιστρατεύτηκε ειδικός σκύλος της ΕΜΑΚ από τη Θεσσαλονίκη.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...