Εδώ και κάποιες μέρες, ο φωτισμός στην οδό Ανοίξεως από την πλευρά του Μουσείου και των πάρκων δεν λειτουργεί. Οι λάμπες είναι σβηστές και η… ατμόσφαιρα ολίγον σκοτεινή και άγρια. Δεδομένου ότι στο σημείο αυτό πολύς κόσμος περπατάει το βράδυ, είτε για βόλτα, είτε για άθληση, καλό θα είναι να το δει η αρμόδια υπηρεσία του δήμου, για λόγους ασφαλείας.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...