Την Ημαθία επισκέπτεται σήμερα Κυριακή ο γραμματέας του ΚΚΕ Δημήτρης Κουτσούμπας. Στις 12:30 μετά το μεσημέρι θα παραβρεθεί σε σύσκεψη με αγρότες στο Μακροχώρι (Παλιό Δημαρχείο), ενώ στις 7μμ θα μιλήσει σε συγκέντρωση στην κεντρική πλατεία της Νάουσας. Σε περίπτωση βροχής, η συγκέντρωση θα μεταφερθεί στο παλιό κτίριο της Βέτλανς.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...