Η κ. Χρυσούλα Πασχούλα είναι συνεταιριστικός υπάλληλος. Γεννήθηκε το 1969 στην Νάουσα. Κόρη της Ελένης και του Θανάση Πασχούλα. Είναι παντρεμένη με τον Λάζαρο Σερδαρίδη και έχει 2 παιδιά, 14 και 13 ετών αντίστοιχα. Σπούδασε στη Σχολή Διοίκησης Οικονομίας του Τμήματος Συνεταιριστικών Οργανώσεων. Από το 1991 έως και σήμερα εργάζεται στον ΑΣΕΠΟΠ Νάουσας. Μέλος του Λυκείου Ελληνίδων Νάουσας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...