Την Κυριακή στις 11 το πρωί θα πραγματοποιηθεί η ειδική τακτική συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου όπου θα εκλεγούν τα μέλη του προεδρείου του δημοτικού συμβουλίου, τα τακτικά και τα αναπληρωματικά μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής, καθώς και οι εκπρόσωποι στη Γενική Συνέλευση της Π.Ε.Δ. Κ. Μακεδονίας.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...