Μετά τη Νάουσα και τη Βέροια ήταν η σειρά της Αλεξάνδρειας να υποστεί τα δεινά της έντονης καταιγίδας, το πρωί της Τρίτης. Από την έντονη βροχόπτωση πλημμύρισαν κεντρικές οδοί, καταστήματα και υπόγεια, ενώ η πυροσβεστική υπηρεσία κλήθηκε να επέμβει σε πάρα πολλές περιπτώσεις. Το έργο των υπηρεσιών του δήμου Αλεξάνδρειας συντόνιζε ο δήμαρχος Παναγιώτης Γκυρίνης με συνεργάτες του.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...