Στις 9 το πρωί της Δευτέρας παραδίδει τα κλειδιά του δήμου στον νέο δήμαρχο Κώστα Βοργιαζίδη η Χαρούλα Ουσουλτζόγλου, που, όπως ανακοίνωσε στην κυριακάτικη τελετή παραλαβής παράδοσης, μέσα στις επόμενες μέρες θα κάνει (ως πολίτης πια) παρουσίαση του έργου της στα 7,5 χρόνια στον δήμο Βέροιας, παρουσιάζοντας όλα τα στοιχεία της θητείας της.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...