Στο Star της Βέροιας συναντήσαμε σε πρώτη κινηματογραφική προβολή δυο δικά...αστέρια!Πρωταγωνίστρια του ενσταντανέ η Ιφιγένεια Βλαχογιάννη με συμπρωταγωνιστή της τον Φώτη Καραβασίλη.Δυο καλοί μας φίλοι που έχουν καταξιωθεί τόσο στην δουλειά τους,όσο και στην κοινωνική ζωή του τόπου τους.Να είναι πάντοτε καλά και να τους χαίρονται οι οικογένειες τους.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...