Το μεσημέρι της Παρασκευής 29 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί η παράδοση (χωρίς επισημότητες) της δημοτικής αρχής από τον απερχόμενο δήμαρχο Νάουσας κ. Τάσο Καραμπατζό, στον νυν κ. Νίκο Κουτσογιάννη. Στις 2 το μεσημέρι της ίδιας μέρας θα έχει προηγηθεί μια λιτή τελετή του κ. Καραμπατζού με τους δημοτικούς υπαλλήλους.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...