Παππούς έγινε το βραδάκι της Πέμπτης ο αντιπεριφερειάρχης Κώστας Καραπαναγιωτίδης. Ο γιος του Θόδωρος, που ζει και εργάζεται στο Λονδίνο, απέκτησε γιο βάρους 3.400 γραμμαρίων. Ο... τζούνιορ Κώστας Καραπαναγιωτίδης χαίρει άκρας υγείας, ενώ ο τρισευτυχισμένος παππούς δηλώνει ότι μόλις γεννήθηκε... έπιασε το μικρόφωνο!
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...