Στον πολυχώρο πολιτισμού της Έρια και όχι στο δημοτικό συμβούλιο θα γίνει την ερχόμενη Κυριακή στις 8μμ η ορκωμοσία του νέου δημάρχου Νίκου Κουτσογιάννη και των δημοτικών και τοπικών συμβούλων. Η αλλαγή έγινε λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος που υπήρχε, σε συνδυασμό με τη στενότητα του χώρου που αρχικά προβλέφθηκε.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...