Τον Πολιούχο της,Όσιο Θεοφάνη τον εν Ναούση, τιμά η Νάουσα. Σήμερα Δευτέρα 18 Αυγούστου, στις 7.30 το βράδυ, θα τελεστεί Αρχιερατικός Εσπερινός στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου και Λιτανεία της Τιμίας Κάρας του Οσίου, στους δρόμους της πόλης, ενώ αύριο Τρίτη Πανηγυρική Αρχιερατική Θεία Λειτουργία. Η αγορά της πόλης θα είναι κλειστά.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...