Αυτό το άθλιο έκτρωμα βρίσκεται στον χώρο του πρώην ΚΕΠ, στο πάρκο της Νάουσας. Προφανώς η ξεδοντιασμένη, πάλαι ποτέ διαφημιστική, πινακίδα ή είναι προϊόν μιας μεταμοντέρνας καλλιτεχνικής αποτύπωσης της τωρινής ζωής της πόλης, ή έχει αφεθεί στην τύχη της από τους αρμοδίους,"αναδεικνύοντας" το τουριστικό αποτύπωμα του δήμου. Και μη χειρότερα δηλαδή!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...