Ιερά Αγρυπνία και Θεία Λειτουργία για τη Θεομητορική εορτή της Κοιμήσεως της Υπεραγίας Θεοτόκου θα τελεστεί την παραμονή του Δεκαπενταυγούστου στο Μοναστήρι του Τιμίου Προδρόμου Νάουσας, στον δρόμο για το Γιαννακοχώρι. Η αγρυπνία θα ξεκινήσει στις 7.30 το απόγευμα και θα τελειώσει στις 2 τα ξημερώματα.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...