Με ελάχιστη συμμετοχή πολιτών,διοργανώθηκε από το Εργατικό Κέντρο Νάουσας, το βράδυ της Τρίτης 5 Αυγούστου, στην πλατεία Καρατάσου Νάουσας, συλλαλητήριο για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι πολίτες της περιοχής με την υποστελέχωση του Νοσοκομείου και του ΠΕΔΥ. Κεντρικός ομιλητής ήταν ο πρόεδρος του ΕΚΝ κ. Τσίτσης.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...