Επίμονη πρόταση συμμετοχής στο ψηφοδέλτιο των επόμενων βουλευτικών εκλογών με το κόμμα της Ελιάς δέχθηκε κατά πληροφορίες μας τις τελευταίες μέρες ο πρώην αντιδήμαρχος Βέροιας Νίκος Τσιαμήτρος. Με δηλώσεις του στο laos-epea.grο κ. Τσιαμήτρος δήλωσε επιφυλακτικός στη συμμετοχή σε δεύτερη εκλογική αναμέτρηση, σε κάθε περίπτωση όμως η τελική του απόφαση θα παρθεί στον κατάλληλο χρόνο.
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...