Με απόφαση του Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας κ. Απόστολου Τζιτζικώστα και μετά την σύσκεψη που έγινε στις 24 Ιουλίου 2014 στην Π.Ε Ημαθίας ,με πρωτοβουλία του περιφερειακού συμβούλου και εκλεγμένου αντιπεριφερειάρχη κ. Κώστα Καλαϊτζίδη, ,μετά από σχετικό αίτημα των δημάρχων Νάουσας και Αλεξάνδρειας κ.κ Καραμπατζού και Δημητριάδη, κηρύχτηκε σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης, λόγω της πρόσφατης θεομηνίας, ο δήμος Νάουσας και οι περιοχές Μελίκης και Νεοκάστρου του δήμου Αλεξάνδρειας
Χρηματοδότηση του 2ου Μελέτειου Νηπιαγωγείου Βέροιας...
Το 2ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Μελέτειο είναι το...