Στις πολιτιστικές εκδηλώσεις του "Ευστάθιου Χωραφά" Πατρίδας βρέθηκε η φίλη, δημοτική σύμβουλος Βέροιας, κ. Χριστίνου Γαϊτάνου. Η Χριστίνα είχε την ευκαιρία να χορέψει...πεντοζάλη με την παρέα τους στους ξέφρενους, διασκεδαστικούς, ρυθμούς της λύρας και της φωνής του μοναδικού Νίκου Ζωιδάκη. Δείτε την Χριστίνα και την παρέα της ως...γνήσια Κρητικοπούλα, στο video που ακολουθεί!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...