Από νωρίς έπιασε δουλειά ο νέος πρόεδρος της Αθλητικής Ένωσης Ποντίων κύριος Φώτης Γκαϊτατζής καθώς όπως ανακοινώθηκε αό τη διοίκηση, η προετοιμασία της ομάδας θα ξεκινήσει με την ανάληψη της προπονητικής ηγεσίας από τον Κωνσταντίνο Μουρτζίλα. Μάλιστα, στην ανακοίνωση του συλλόγου, αναφέρεται ότι η συγκέντρωση της ομάδας για τη νέα χρονιά θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 28 Ιουλίου.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...