Με διάλεξη για τις παθήσεις του προστάτη (7.30μμ, café Caldo– Κόγιας) ξεκινούν σήμερα οι εκδηλώσεις ‘Σελιώτικα 2014’ από τον Τουριστικό Όμιλο Σελίου. Οι ποικίλες εκδηλώσεις του Ομίλου (περιλαμβάνουν παιδικά πάρτι, μουσικές βραδιές, αθλητικούς αγώνες, διαγωνισμό πίτας, παρουσιάσεις κ.ά.) θα διαρκέσουν ως τις 26 Αυγούστου. Πατήστε επάνω στην αφίσα να διαβάσετε όλο το πρόγραμμα.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...