Την Κυριακή 13 Ιουλίου το πρωί θα τελεστεί στον μητροπολιτικό ιερό ναό των αγίων πρωτοκορυφαίων αποστόλων Πέτρου και Παύλου Βεροίας πολυαρχιερατικό συλλείτουργο, επί τη εορτή των αγίων Πατέρων της Δ´ Οικουνικής Συνόδου, κατά το οποίο θα προεξάρχει ο σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Σεβαστείας κ. Δημήτριος (Οικουμενικό Πατριαρχείο).
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...