Αναμένοντας την ώρα για τη συναυλία οι τρεις ωραιότατες χορωδοί του συλλόγου ΄Προμηθέας΄, στην εξαιρετική εκδήλωση του συλλόγου στο θεατράκι της Αγίας Παρασκευής και στο πλαίσιο της Εύηχης Πόλης. Κατάμεστες οι κερκίδες, γεμάτος ο χώρος ρεμπέτικες μελωδίες και ομορφιές, με το κοινό να παρακολουθεί, να σιγοτραγουδά, να χειροκροτεί. Συγχαρητήρια σε όλους!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...