Γεμάτη χαμόγελα και παιδικές φωνούλες ήταν η καλοκαιρινή γιορτή του μεγάλου τμήματος προνήπιων του Γ΄ παιδικού σταθμού Βέροιας, της νηπιαγωγού Δώρας Τριανταφυλλίδου, το πρωί της Παρασκευής. Τα παιδιά έπαιξαν το έργο Έιρήνη΄ του Αριστοφάνη και κατέπληξαν με τις ικανότητές τους. Θερμά συγχαρητήρια στη νηπιαγωγό Δώρα Τριανταφυλλίδου.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...