Λόγω προβλημάτων που ενδέχεται να προκύψουν από την κακοκαιρία στην εξέλιξη της εκδήλωσης με τους CIRCO CACHIVACHE (που ήταν προγραμματισμένη για το βράδυ της Πέμπτης), η ΚΕΠΑ ανακοινώνει ότι η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή στις 11.30 το πρωί, στην αγορά (πεζόδρομος Κοντογεωργάκη) και στην πλατεία Ελιάς.
Η ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ «ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ» ΣΤΟ...
Του Αναστάσιου ΒασιάδηΜε την αυθόρμητη συμμετοχή και...