Ξημερώματα Παρασκευής ξεκινάει για Τραπεζούντα η αποστολή της ομάδας του 2ου ΓΕΛ Νάουσας που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο παγκόσμιο σχολικό πρωτάθλημα, 20-28 Ιουνίου. Η αποστολή θα ταξιδέψει με λεωφορείο στην Αθήνα, κι από εκεί με δύο πτήσεις για Κωνσταντινούπολη και Τραπεζούντα. Προπονητής-συνοδός της ομάδας θα είναι ο Τέο Παυλίδης.
Στους Παραολυμπιακούς Αγώνες Paris2024 o Ζησίδης του "Εν...
Ακόμα μία τεράστια επιτυχία για το σωματείο μας και...