Έχοντας δίπλα της τον δικό μας δεξιοτέχνη Σταύρο Παζαρέντζη κατακτά την Ευρώπη η Νατάσα Θεοδωρίδου. Στη φωτογραφία μας μπροστά στο ελληνικό κοινό στο Kesselhaus του Μονάχου, από το NV Munich Events που προγραμμάτισε σειρά εκδηλώσεων με σημαντικούς Έλληνες καλλιτέχνες (είχε προηγηθεί συναυλία τους στις Βρυξέλλες).
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...