Σάρωσε στην κυριολεξία τον νομό Ημαθίας. Όπου κι αν πηγαίναμε, στη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου, ήταν εκεί! Σε βουνά και κάμπους. Με μετριοπάθεια και σεμνότητα, αλλά και με χαμόγελο και αξιοθαύμαστες δυνάμεις. Η Νίκη Καρατζιούλα, πρώτη περιφερειακή σύμβουλος Ημαθίας, που απέδειξε με τον αγώνα της στο ψηφοδέλτιο Τζιτζικώστα ότι με την πολλή δουλειά η επιτυχία είναι συνήθως δεδομένη.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...