Τη διαβεβαίωση του Σεβασμιότατου Μητροπολίτη κ. Παντελεήμονα για πλήρη στήριξη του αξιόλογου κοινωνικού έργου που επιτελείται από τον Ερυθρό Σταυρό Νάουσας, δέχθηκαν πρόεδρος και μέλη του Περιφερειακού Τμήματος του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού. Στη διάρκεια της επίσκεψης έγινε ενημέρωση για τις δράσεις του Τμήματος και τα λειτουργικά προβλήματα που αντιμετωπίζει.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...