Ο πρώτος των πρώτων υποψηφίων δημοτικών συμβούλων σε σταυρούς προτίμησης, Ιορδάνης Κυρατλίδης, στη δημοτική ενότητα Αποστόλου Παύλου, με τη Δύναμη Πολιτών του Κώστα Καραπαναγιωτίδη. Εντυπωσιακή πορεία για το στέλεχος της ΑΛΜΜΕ, που βλέπουμε στη φωτογραφία μας, με τον Σωτήρη Μπρανιώτη και τη Γεωργία Μπατσαρά, στη διάρκεια εκδήλωσης του συνδυασμού στην Ελιά.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...