Κάποιοι στον αγώνα διά των εκλογών για τον δήμο ή την περιφέρειά τους, και κάποιοι διά των υψηλής στόχευσης διεκδικήσεων για το σύνολο του ελληνικού χώρου, όσο κι αν κάποιοι άλλοι αμφιβάλλουν δι\' αμφότερες τις περιπτώσεις. Ανάμεσα στους δεύτερους, με πίστη και πείσμα για την τελική δικαίωση, η φίλη Βέτα Καλού, στη φωτογραφία με τον πολυσυζητημένο Αρτέμη Σώρρα.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...