Την Παρασκευή στις 8.30μμ στην Πλατεία Δημαρχείου θα πραγματοποιηθεί η κεντρική ομιλία του συνδυασμού ‘Ενεργοί Πολίτες για το Δήμο της Βέροιας - Ανατροπή Τώρα!’. Ο υποψήφιος δήμαρχος του συνδυασμού Νίκος Μπέκης θα παρουσιάσει το πρόγραμμα του συνδυασμού και τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...