Ιδιαίτερη αδυναμία στον Μιχάλη Σακαλή έδειξε η υποψήφια ευρωβουλευτής Νατάσα Ράγιου, σπεύδοντας να τον ασπαστεί από τους πρώτους της ομήγυρης που περίμενε στην Ελιά την έλευσή της, το απόγευμα της Δευτέρας. Εξωστρεφής και διαχυτική η… τηλεοπτική Νατάσα, μας έλεγε ότι με τον Μιχάλη γνωρίστηκαν σε κομματικές εκδηλώσεις και συνέδρια εδώ και 10 χρόνια, ωστόσο η φιλία που αναπτύχθηκε είναι στενή, όπως και η επαφή μεταξύ τους.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...