Στο πλευρό του Κώστα Καλαϊτζίδη, στην ομιλία του στο ΣΤΑΡ της Βέροιας και μάλιστα με την σύζυγο και τα παιδιά του, βρέθηκε ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στην δημοτική ενότητα Ανθεμίων, με τον Κοινό Τόπο του Νίκου Κουτσογιάννη, Θόδωρος Γαϊτανίδης. Οι ευχές που ανταλλάχθηκαν στο τέλος της εκδήλωσης στον κατάμεστο από κόσμο κινηματογράφο, απ΄όπου και η φωτογραφία μας, αμοιβαίες.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...