Σαρώνει πόλεις και χωριά μοιράζοντας έντυπο υλικό του ΛΑΟΣ για τις επικείμενες ευρωεκλογές η Έλσα Μανωλοπούλου, συνοδευόμενη πάντα από στελέχη της νομαρχιακής επιτροπής Ημαθίας. Αισιοδοξεί δε ότι αυτή η αναμέτρηση θα είναι η εκκίνηση για την επαναφορά του Καρατζαφέρη στα πολιτικά πράγματα από θέση ισχύος.
Με το βλέμμα στο Παρίσι για την έναρξη των Ολυμπιακών ...
Στη γαλλική πρωτεύουσα, θα είναι στραμμένα από την...