Με τον συνδυασμό «Συμμετέχω» του Μάρκου Μπόλαρη είναι υποψήφιος ο τέως διευθυντής της Παθολογικής Κλινικής Νάουσας κ. Αντώνης Ταπλίδης. Στη φωτογραφία μας με έναν άλλο… συμμετοχικό μας φίλο και συνονόματό του, τον Αντώνη Λάλο, που, αν και περιζήτητος από πολλές παρατάξεις, δεν κατήλθε τελικά στις δημοτικές εκλογές της Νάουσας!
Κυριακή 4/8: Απαγόρευση κυκλοφορίας στο Άλσος Παπάγου...
Ενημέρωση για την ενεργοποίηση της Απόφασης του...