Συνεχίζει τις επισκέψεις του σε συνεταιρισμούς και επιχειρήσεις της Ημαθίας ο υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με την «Αλληλεγγύη: Σύγχρονη, Ανθρώπινη Μακεδονία» του Απόστολου Τζιτζικώστα, Θεόφιλος Τεληγιαννίδης. Ο Θεόφιλος, είναι ένα άτομο με έντονη πολιτική και κοινωνική δραστηριότητα, όχι μόνο στην Ημαθία και πρόσφατα παρουσίασε, μαζί με τον Φώτη Φανιάδη, την παγκόσμια πολιτιστική κληρονομιά της βιβλιοθήκης της Αργυρούπολης, στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, στις Βρυξέλλες. Πάει παντού λοιπόν ο Θεόφιλος και η αισιοδοξία που εκφράζεται από τους… φαν του για την εκλογή του στο πλευρό του Κώστα Καλαϊτζίδη διάχυτη!
Κυριακή 4/8: Απαγόρευση κυκλοφορίας στο Άλσος Παπάγου...
Ενημέρωση για την ενεργοποίηση της Απόφασης του...