Περιοδεία στην αγορά της Βέροιας έκανε το πρωί και το απόγευμα της Πέμπτης 8 Μαΐου ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας κ. Χρήστος Σκουμπόπουλος και στελέχη του συνδυασμού του, συνεχίζοντας κανονικά την προεκλογική τους κίνηση. Ο κ. Σκουμπόπουλος και οι συνεργάτες του μοίρασαν έντυπα με το πρόγραμμα του συνδυασμού και κάλεσαν τους πολίτες στη συγκέντρωση του συνδυασμού που θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Παρασκευής 9 Μαΐου, στις 9 το βράδυ, στον κινηματογράφο ΣΤΑΡ, όπου θα παρουσιαστεί το πρόγραμμα και οι υποψήφιοι του συνδυασμού.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...