Με μία συσκευασία ηρωίνης βάρους 0,6 γραμμαρίων και μία συσκευασία με ακατέργαστης κάνναβης βάρους 0,8 γραμμαρίων στο αυτοκίνητό του συνελήφθη το απόγευμα της Τετάρτης στο Πλατύ 33χρονος. Επιπλέον, στην κατοχή του βρέθηκε και κατασχέθηκε μία συσκευασία με ηρωίνη βάρους 0,4 γραμμαρίων.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...